Caparol kontakt osobe

Obratite nam se s povjerenjem

Centrala:
Caparol d.o.o., Sveta Nedelja, Obrtnička 15
tel: 01/3373-731
fax: 01/3373-733
mail: info@caparol.hr
Radno vrijeme: pon – pet od 7:30 do 15:30

MB: 1265172
OIB: 38070425200
PDV identifikacijski broj HR38070425200.VAT Nr. HR38070425200
Žiro račun: 2484008-1100565854 (RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d., Petrinjska 59, Zagreb)
IBAN: HR3724840081100565854
Tvrtka je upisana u trgovački registar kod Trgovačkog suda u Zagrebu pod brojem 080124157.
Iznos temeljnog kapitala 10.500.000,00 u cijelosti uplaćen.
Tvrtku zastupaju zajedno direktor Boris Novosel i direktorica Verica Mazić

Distributivni centar Rijeka  - Viškovo (Viškovo 138):

Saša Pilat
tel/fax: 051/257-290
mob: 099/634-9029
mail: pilat@caparol.hr ; rijeka@caparol.hr
Radno vrijeme: pon – pet od 7:00 do 15:00


Distributivni centar Split (Kopilica 25b):
Duje Kekez
tel: 099/6098-366
fax: 021/766-040
mail: split@caparol.hr
Radno vrijeme: pon – pet od 7:00 do 15:00


Prodajni savjetnici prema regijama:

Direktor prodaje

Velimir Mahovlić
mob: 098 472 896
mail: mahovlic@caparol.hr


Zagreb, centralna i istočna Hrvatska

Alen Bajrić
mob: 099 3966 836
mail: bajric@caparol.hr

David Majdak
mob: 099 7116 320
mail: majdak@caparol.hr

Slavonija

Marko Ripić
mob: 098 373 476
mail: ripic@caparol.hr

Istra i Kvarner

Mirko Zlatar
mob: 098 373 461
mail: zlatar@caparol.hr  

Dalmacija

Vedran Miljević
mob: 099 3105 716
mail: miljevic@caparol.hr


Tehnička podrška:

Anto Orlovac
mob: 098 373 475
mail: orlovac@caparol.hr

dipl.ing.građ. Tihomir Vujasinović
mob: 099 3105 715
mail: vujasinovic@caparol.hr

Marketing:

univ.spec.oec. Marina Hlap
tel: 01 3324 800
mail: hlap@caparol.hr