Caparol kontakt osobe

Obratite nam se s povjerenjem

Centrala:

Caparol d.o.o., Sveta Nedelja, Obrtnička 15

tel: 01/3373-731

fax: 01/3373-733

mail: info@caparol.hr

Radno vrijeme: pon – pet od 7:30 do 15:30

 

MB: 1265172

OIB: 38070425200

PDV identifikacijski broj HR38070425200.VAT Nr. HR38070425200

Žiro račun: 2484008-1100565854 (RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d., Petrinjska 59, Zagreb)

IBAN: HR3724840081100565854Tvrtka je upisana u trgovački registar kod Trgovačkog suda u Zagrebu pod brojem 080124157.

Iznos temeljnog kapitala 10.500.000,00 u cijelosti uplaćen.

Direktorica: Verica Mazić

 

Distributivni centar Rijeka  - Viškovo (Viškovo 138):

Saša Pilat

tel/fax: 051/257-290

mob: 099/634-9029

mail: pilat@caparol.hr ; rijeka@caparol.hr

Radno vrijeme: pon – pet od 7:30 do 15:30

 

Distributivni centar Split (Kopilica 25b):

tel/fax: 021/766-040

mail: split@caparol.hr

Radno vrijeme: pon – pet od 7:30 do 15:30

 

Prodajni savjetnici prema regijama:

 

Zagreb i okolica

Velimir Mahovlić

mob: 098/472-896

mail: mahovlic@caparol.hr

 

Stipe Dalić

mob:098/9471-974

mail: dalic@caparol.hr

 

Slavonija

tel: 01/3373-731

fax: 01/3373-733

 

Istra i Kvarner

Mirko Zlatar

mob: 098/373-461

mail: zlatar@caparol.hr  

 

Dalmacija

Vedran Miljević

mob: 099/3105-716

mail: miljevic@caparol.hr

Stipe Miloš (prodajno-tehnički savjetnik)

mob:099/6098-366

mail: milos@caparol.hr

 

Tehnička podrška:

Anto Orlovac

mob: 098/373-475

mail: orlovac@caparol.hr 

 

Tihomir Vujasinović

mob: 099/3105-715

mail: vujasinovic@caparol.hr 

 

Marketing:

univ.spec.oec. Marina Hlap

tel: 01/3324-800

mail: hlap@caparol.hr